Pszenica w miodzie

Pszenica w miodzie

Lekko słodkawy smak spełni oczekiwania i gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

12,99 zł
Brutto
Waga

Bogate w błonnik

Szczegółowe informacje

Prażona pszenica może być dobra!

Naszym klientom polecamy specjalne płatki z dodatkiem miodu. Lekko słodkawy smak spełni oczekiwania i gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Co więcej, pszenica na miodzie może przekonać przeciwników klasycznych płatków - osób, które nigdy nie lubiły tego typu przekąsek.

Sięgnij po zdrowie o dowolnej porze dnia.

Oferujemy pszenicę na miodzie w małych, poręcznych opakowaniach. Dzięki temu już od dziś zdrową, pożywną, bogatą w witaminy przekąskę będziesz miał przy sobie każdego dnia!

Co sprawia, że ten dodatek jest tak wyjątkowy?

Każdy organizm, zwłaszcza w okresie zimowym potrzebuje wsparcia odporności. Jednocześnie nie od dziś wiadomo, że jednym z najlepszych jej źródeł jest miód, naturalnie przeciwdziałający infekcjom. Ziarna pszenicy ekspandowanej z kolei, dzięki dużej zawartości błonnika, przyspieszają perystaltykę jelit, tym samym regulując metabolizm. Pszenica w miodzie jest więc produktem, który niesie ze sobą wiele korzyści – a to wszystko w małych, niepozornych ziarenkach!

Kalorie, które nie tuczą.

Bardzo często wzbraniamy się przed słodkimi dodatkami w kompozycji musli lub po prostu w porze śniadania. Wielu osobom wydaje się, że słodkie produkty wywołują skoki insuliny w organizmie, po których natychmiastowo następuje spadek energii i czujemy się znów głodni. To prawda, która dotyczy jednak tylko produktów z dużą zawartością pustych kalorii. Prażona pszenica w miodzie jest odwrotnym przykładem – dzięki zbilansowanemu składowi tłuszczów, białka i węglowodanów zapewnia długotrwałą energię i… świetnie smakuje!

Składniki:     Prażona pszenica, cukier, glukoza, częściowo utwardzony tłuszcz palmowy, miód, ekstrakt słodowy jęczmienny.

Produkt może zawierać orzechy ziemne, soję i mleko.

Wartości odżywcze

  • energia: 394 kcal / 1649 KJ
  • tłuszcze: 5.9 g
  • białko: 8.8 g
  • węglowodany: 74 g

w 100g produktu

Komentarze (0)

Co nowego?

Witaj na blogu MojeMusli – znajdziesz tu informacje ze świata musli, porady dietetyków, oraz bieżące oferty w naszym sklepie.

Posty