Zwroty


Masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia zamówionego towaru bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Produkt, który zwracasz, nie może mieć na sobie żadnych śladów użytkowania. Towar musi posiadać metkę. Zapakowany produkt wyślij do nas wraz z formularzem zwrotu towaru.

KLIKNIJ I POBIERZ Formularz Zwrotu

Adres wysyłki:

Moje musli
ul.Gliwicka 35
42-600 Tarnowskie Góry
Poland

Wymiana

By wymienić zakupiony produkt na inny, postępuj według procedury zwrotu (wyślij do nas towar wraz z formularzem zwrotu). Następnie złóż i opłać nowe, niezależne zamówienie z nowym produktem.

Reklamacje


W razie niezgodności towaru żywnościowego z umową, kupujący ma prawo żądać wymiany towaru bądź obniżenia jego ceny albo odstąpienia od umowy pod warunkiem, że zawiadomi o tym sprzedawcę. W celu dokonania reklamacji należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Mojemusli.pl. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje jeżeli sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności wymieni towar na zgodny z umową lub jeżeli wada jest nieistotna. Zgłoszona reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni. O wyniku jej rozpatrzenia Klient zostanie powiadomiony na piśmie na adres email bądź adres zamieszkania. Brak odpowiedzi we wskazanym terminie zostanie uznany za pozytywne rozpatrzenie reklamacji.