Filtruj według

Właściwości
więcej... mniej
Producenci
Cena
9 40


Owoce

Truskawka liofilizowana

Truskawka liofilizowana

Truskawki to jedne z tradycyjnych polskich owoców, mają liczne wartości odżywcze i...
Cena 22,99 zł
Malina liofilizowana

Malina liofilizowana

Maliny liofilizowane to potężna dawka witamin i minerałów. To również komfort i wygoda...
Cena 39,99 zł
Wiśnia liofilizowana

Wiśnia liofilizowana

Wiśnie, choć zwykle są kwaśne, zawierają w sobie wiele cennych składników, które...
Cena 22,99 zł
Jabłko liofilizowane

Jabłko liofilizowane

Nasze jabłka liofilizowane bez dodatku cukru zawierając dużo naturalnego błonnika,...
Cena 17,99 zł
Kiwi liofilizowane

Kiwi liofilizowane

Kiwi posiada liczne właściwości, m.in. przeczyszczające, odchudzające, a także...
Cena 19,99 zł
Brzoskwinia liofilizowana

Brzoskwinia liofilizowana

Brzoskwinie powinniśmy jeść nie tylko od święta, ale przez cały rok. Warto dodać, że są...
Cena 28,99 zł
Czerwona porzeczka liofilizowana

Czerwona porzeczka...

Dzięki dużej zwartości pektyn kontrolują poziom cukru i cholesterolu we krwi, a dzięki...
Cena 16,99 zł
Pomarańcza liofilizowana

Pomarańcza liofilizowana

Pomarańcza ma dużo beta-karotenu i witaminy C oraz wody. Woda doskonale wypłukuje z...
Cena 22,00 zł
Jeżyna liofilizowana

Jeżyna liofilizowana

Jeżyna ma wysoką zawartość witaminy C i najwięcej witaminy E z wszystkich owoców....
Cena 23,99 zł
Żurawina liofilizowana

Żurawina liofilizowana

Owoce żurawiny liofilizowanej zawierają kwasy organiczne, witaminy B1, B2, B12, C, E...
Cena 23,99 zł
Suszone morele

Suszone morele

Dieta wzbogacona o suszone morele skutecznie wspomaga działanie odmładzających...
Cena 15,99 zł

Dzięki różnorodności owoców dostępnych w naszym sklepie możesz poznawać nowe smaki i cieszyć się wysoką wartością odżywczą wszystkich naszych produktów. Dodatkowo gwarancja ekologicznej jakości, daje potwierdzenie tego, że wyciskamy z naszych produktów tyle ile się da. Zdrowa żywność to jedyna zawartość naszego sklepu. Pamiętaj o tym, kiedy będziesz wrzucał kolejne produkty do swojego koszyka. Zamawiaj dla zdrowia! 

Suszone owoce - klasyka dla każdego 

Oferujemy całą gamę suszonych owoców pochodzących od producentów z ekologicznymi certyfikatami. Kto nie zna suszonych owoców? Suszone owoce to po prostu owoce, z których podczas suszenia usunięto całą zawartość wody. Owoc kurczy się, tworząc małe opakowanie, które jest pełne składników odżywczych. W porównaniu ze świeżymi owocami, suszone owoce zawierają do 3,5 razy więcej błonnika, witamin i minerałów w przeliczeniu na masę, w tym kwasu foliowego, potasu, magnezu, żelaza i wapnia. Suszone owoce zawierają również wiele różnych przeciwutleniaczy, w tym polifenoli, flawonoidów i karotenoidów. Korzyści zdrowotne związane z tymi przeciwutleniaczami obejmują zmniejszenie uszkodzeń oksydacyjnych, pozytywny wpływ na naprawę DNA, poprawę przepływu krwi, lepsze zdrowie układu trawiennego, zapobieganie i zmniejszanie stanów zapalnych, zwiększenie wydajności mózgu i poprawę funkcji odpornościowych. Naprawdę warto wprowadzić je do codziennej diety, zwłaszcza dlatego, że są naprawdę smaczne! 

Owoce liofilizowane - coś, co koniecznie musisz spróbować

Owoce suszone swoją konsystencją przypominają żelki, jednak faktycznie są o wiele bardziej słodsze, bardziej naturalne i przede wszystkim zdrowsze. Pomyśl teraz o chrupiącej przekąsce. Czy wiesz, że mamy coś co może być równie pożywne co suszone owoce i równie chrupkie co np. smakowite płatki kukurydziane? Owoce liofilizowane to jest właśnie to! Słodycz, chrupkość oraz pełnia witamin i minerałów, zamknięta w owocach poddanych właśnie temu procesowi. Liofilizacja polega na odparowywaniu wody z owoców w bardzo niskich temperaturach. Dzięki temu zamiast pozbywać się pary wodnej, usuwamy z owoców kryształki lodu. Dzięki temu, ekologiczne owoce zachowują wszystkie naturalnie zgromadzone składniki odżywcze w swoim wnętrzu, dodatkowo zyskując zupełnie nową konsystencję i chrupkość. Koniecznie spróbuj tego co mamy w naszej szerokiej ofercie Wypróbuj liofilizowane maliny, truskawki, ananasy, banany, borówki i wiele więcej.

Naturalnie występujące cukry

W suszonych i liofilizowanych owocach, w porównaniu ze świeżymi owocami, skondensowane są nie tylko wszystkie składniki odżywcze, ale także naturalnie występujące cukry, w tym glukoza i fruktoza. Zbyt duża ilość cukru w jakimkolwiek pożywieniu może przyczynić się do rozwoju wielu chorób. Dlatego ważne jest, aby spożywać suszone i liofilizowane owoce z umiarem. Dobrym sposobem jest łączenie ich z innymi odżywczymi produktami, aby wzbogacić danie. Można je łączyć z orzechami w mieszance, dodawać do sałatek lub kupić je w postaci jednej z naszych gotowych kompozycji musli. Suszone owoce spożywane w takiej postaci z całą pewnością przyniosą Ci tylko korzyści.