Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem na polskim rynku w spersonalizowanych mieszankach musli. Istniejemy od 2010 roku i nieustannie dostarczamy klientom musli własnej kompozycji. Zespół MojeMusli.pl dba o jakość produktu, czas realizacji i Waszą satysfakcję!

Skąd pochodzą surowce sprzedawane w musliplus.com?

Nasze surowce sprowadzane są z przeróżnych zakątków Polski, a nawet Świata. Nasz zespół pracuje nad tym aby były to składniki najwyższej jakości i świeżości.

Ile gramów musli mieście się w tubie MojeMusli?

Tuby pakowane są objętościowo, nie wagowo. Co to znaczy? Że Twoja tuba będzie zawsze pełna po brzegi, a waga zależy wyłącznie od wybranej przez Ciebie podstawy i wybranych dodatków, np. jeżeli w podstawie wybierzesz lekki EKO amarantus, płatki kukurydziane bądź branflakes do tuby zmieści się 300 g - 400 g musli. Jeżeli natomiast wybierzesz cięższe płatki owsiane, orkiszowe lub crunchy wówczas do tuby zmieści się od 600 g do nawet 900 g. Ale pamiętaj Twoja tuba musli zawsze będzie pełna.

Chciałbym zaproponować wam nowy dodatek.

Ogromnie nas cieszy, że jesteś zainteresowany współudziałem i rozwijaniem naszego produktu. W tym celu użyj formularza kontaktowego, a na pewno odezwiemy się do Ciebie.

Jaki jest termin przydatności do spożycia mojego musli?

Termin przydatności do spożycia zależy od dobranego przec Ciebie dodatku. Zazwyczaj nie jest on krótszy niż 2 miesiące. Nie sądzimy natomiast aby tuba pysznego musli aż tak długo stała u Ciebie na półce.

Czy moje musli jest odpowiednie dla alergików?

Sam wiesz najlepiej na co jesteś uczulony. My staramy przygotować mieszankę z należytą starannością. Zazwyczaj mieszanki zawierają śladowe ilości sezamu, łupinek, glutenu protein i soi. W ofercie znajdują się także mieszanki BEZGLUTENOWE.

Co to jest MIX-ID?

Każda mieszanka otrzymuje swój numer identyfikacyjny. Numer ten jest drukowany na każdej zamówionej tubie. W zamówieniu dostajesz link do swojej mieszanki aby móc do niej w przyszłości powrócić lub podzielić się informacją ze znajomymi.

Jak mogę zapłacić za moje musli?

Oferujemy możliwość płatności online - wszelkie niezbędne informacje są dostępne po złożeniu zamówienia oraz w e-mailu potwierdzającym zamówienie. Prócz płatności on-line możesz także skorzystać z tradycyjnego przelewu. Danego do przelewu otrzymasz na maila. Możliwa jest również płatność przy odbiorze.

Chciałbym zamówić moje musli dla mojej firmy.

Jest nam niezmiernie miło, że jesteście zainteresowani nasza ofertą. Proszę skontaktuj się z Nami używając formularza kontaktowego, a przygotujemy dla Ciebie coś interesującego.

Czy mogę zwiększyć porcję danego produktu?

Oczywiście! Oprócz podstawowych mieszanek możesz dodawać dowolną ilość każdego ze składników klikając ponownie na zdjęcie produktu. Jeśli natomiast chciałbyś zmniejszyć ilość danego dodatku w tubie, kliknij na miniaturkę zdjęcia na tubie, wówczas porcja danego produktu wróci do nas do magazynu.

Czy dostane coś ekstra jak zamówie więcej tub?

Oczywiście. Jeśli zamawiasz większe ilości skontaktuj się z nami, a na pewno nie stracisz.

Nie otrzymałem potwierdzenia zamówienia.

Po złożeniu zamówienia powinieneś dostać w ciągu maksymalnie 2 godzin potwierdzenie zamówienia. Jeśli tak się nie stało sprawdź swoja skrzynkę mailową: Wiadomości śmieci (spam) lub sprawdź ponownie wpisany przez Ciebie adres email podczas składania zamówienia. Jeśli okaże się, że dalej nie wiesz co się stało z Twoim potwierdzeniem skontaktuj się z nami koniecznie.

Jakie są formy dostawy?

Udostepniliśmy dla Ciebie 2 formy dostawy tj. przesyłka kurierska, Paczkomaty InPost.

Jaki jest koszt dostawy?

InPost paczkomaty w cenie 8.99zł, oraz InPost kurier w cenie 8,99 zł.

Czy muszę się rejestrować aby dokonać zakupu?

Nie wymagamy rejestracji przy zakupie tub musli. Jednak zapraszamy do zapisywania się do naszego newslettera, a także do rejestracji. Jedną z korzyści rejestracji jest zapamiętany adres wysyłki co skraca czas składania zamówienia, a także przegląd historii zamówień. Dodatkowo rejestrując się na stronie, zapisujesz się do naszego programu lojalnościowego. Dzięki temu możesz zbierac punkty za zakupy w naszym sklepie wymienne na KODY RABATOWE.

Co to są paczkomaty?

Paczkomaty 24/7 to system skrytek pocztowych, podobnych w obsłudze do bankomatów, w których możliwy jest odbiór paczek o dowolnej, dogodnej dla adresata porze, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Paczkomaty obsługiwane są przez firmę InPost. Aby skorzystać z paczkomatów należy wybrać tę formę dostawy, a następnie wskazać najdogodnieszy Paczkomat. Więcej informacji znajdziesz na stronie paczkomaty.pl.

Czy można wysłać moje musli za granicę?

Niestety. Nasza firma pracuje na terenie Polski i wysyłki również docierają jedynie na teren naszego kraju.

Czy moge wysłać dwa zamówienia za jednym razem?

Niestety z powodów logistycznych wolelibyśmy abyś zgromadził wszystkie swoje mieszanki w jednym zamówieniu aby obniżyć koszty przesyłki.

Jak mogę sprawdzić gdzie jest moja przesyłka?

Przy każdym zamówieniu dostaniesz informację i kod przesyłki aby móc śledzić ją za pomocą narzędzi firm kurierskich takich jak InPost lub Paczkomaty.pl

Chciałbym otworzyć sklep z moje musli.

Super. Nie możemy się doczekać aby z Tobą o tym porozmawiać. Skontaktuj się z nami, a na pewno uda nam się porozumieć.

Czy moge otrzymać fakturę VAT?

Oczywiście. W tym celu podczas składania zamówienia proszę napisz w uwagach o druku faktury. Jeśli zapomnisz tego zrobić wyślij nam wiadomość używając formularza kontaktowego.